Mała książka – wielki człowiek

Ruszyła kolejna edycja projektu dla dzieci w wieku przedszkolnym : Mała książka – wielki człowiek. Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do biblioteki  w Liwie i filii w:  Wyszkowie, Ruchnie i Starejwsi. W tej edycji pojawiła się nowa książeczka, którą dzieci dostają w prezencie od Instytutu Książki. Wszystkie dzieci, które zapiszą się do biblioteki, otrzymają taką książeczkę i kartę czytelnika. Na kartę, po każdej wizycie w bibliotece nakleja się specjalną naklejeczką. Po dziesięciu wypożyczeniach  dziecko otrzymuje dyplom i kolejną książeczkę, tym razem prezent od biblioteki.  Serdecznie zapraszamy, to wspaniała zabawa. Potwierdzają to uśmiechy naszych czytelników, którzy już zdobyli takie dyplomy. ( Niektórzy wielokrotnie).